Hi2 | های تو

امروز: دوشنبه 18 اسفند 1399 ، آخرین به روزرسانی سایت بيش از 5 سال قبل بوده است.

چراغ قوه زوم دار پلیس
ساعت طرح رولکس مارک walar
Avatar

سلام!
هنوز وارد سیستم نشده اید؟
یا عضو سایت نیستید؟

 • ارسال شده: بيش از 10 سال پیش در دانستنی ها ، تعداد نمايش: 5592
  سیگاری‌ترین مردمان دنیا اهل کجا هستند؟
  آمارها نشان می دهد تعداد سیگاریهای روسیه و میزان مصرف سیگار در بین آنان در مقایسه با دیگر کشورهای دنیا بسیار زیاد است. به گزارش شبکه تلویزیونی الجزیره انگلیسی ؛ نتیجه یک تحقیق جدید مشخص کرده است روس ها در مقایسه با مردم دیگر کشورهای دنیا بیشتر سیگار می کشند.


  با توجه به آمار بالای سیگاری ها در روسیه دولت این کشور در نظر دارد استعمال سیگار در اماکن عمومی را ممنوع کند. در این باره " لورنس لی " خبرنگار الجزیره انگلیسی در گزارشی از مسکو پایتخت روسیه گفت.." اگر کسی بخواهد سیگار را ترک کند نباید به روسیه سفر کند. از هر ده نفر در روسیه چهار نفر روزانه یک بسته سیگار می کشند.

  به راستی چرا روس ها تا این حد سیگار می کشند؟ معمولا سیگاریها در دیگر کشورهای دنیا اغلب می گویند تمایل دارند مصرف سیگار را ترک کنند اما سیگاریها در روسیه مستقیما به چشم انسان نگاه می کنند و می گویند اصلا قصد ترک کردن سیگار را ندارند.

  دولت روسیه شرکتهای دخانیات را ملزم به درج هشدارهای سلامت روی بسته های سیگار کرده است درحالیکه سیگاریها این هشدارها را نادیده می گیرند.

  ممنوعیت سیگار در اماکن عمومی از جمله رستورانها از دیگر طرح های دولت روسیه است. سرگئی پولیاتکین پزشک روسی می گوید .." مشکل اصلی سیگاری بودن روسها بی معنی بودن زندگی برای انها است . مردم درامد کمی دارند قیمت خانه بسیار بالا است . مردم مشکل دارند و استعمال سیگار به انها حس موفقیت می دهد. سیگار جایگزین ازادی است. مردم سیگار می کشند تا حس بهتری از زندگی داشته باشند ".

  خبرنگار افزود: آمارها نشان می دهد تعداد سیگاری های روسیه در مقایسه با زمان حکومت کمونیسم بسیار بیشتر شده است.
 • کانال تلگرام فان کلوب


  نظرات کاربران
  توجه: امکان ارسال نظر ، تنها برای اعضای سایت ممکن است. لطفاً وارد سایت شوید و یا عضو سایت شوید.
  هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.