Hi2 | های تو

امروز: چهارشنبه 01 ارديبهشت 1400 ، آخرین به روزرسانی سایت بيش از 5 سال قبل بوده است.

چراغ قوه زوم دار پلیس
ساعت طرح رولکس مارک walar
Avatar

سلام!
هنوز وارد سیستم نشده اید؟
یا عضو سایت نیستید؟

 • ارسال شده: بيش از 11 سال پیش در تغذیه ، تعداد نمايش: 5565
  اگر رژیم غذایی متنوعی را انتخاب كنید كه حاوی تركیبی از آنتی اكسیدان‌ها، غلات سبوس‌دار و اسیدهای چرب ضروری برای بدن باشد، می‌توانید خطر ابتلا به بیماری‌های جدی و مهم مثل دیابت، آلزایمر و بیماری‌های قلبی را كاهش دهید.

  متخصصان تغذیه و سلامت در انگلیس تاكید كردند: اگر رژیم غذایی متنوعی را انتخاب كنید كه حاوی تركیبی از آنتی اكسیدان‌ها، غلات سبوس‌دار و اسیدهای چرب ضروری برای بدن باشد، می‌توانید خطر ابتلا به بیماری‌های جدی و مهم مثل دیابت، آلزایمر و بیماری‌های قلبی را كاهش دهید و در نتیجه طول عمر خود را تضمین كنید.

  به گزارش ایسنا، این متخصصان می‌گویند: یك رژیم غذایی با این ویژگی‌ها می‌تواند میزان كلسترول خود را كه عامل اصلی بروز بیماری‌های قلبی است تا یك سوم كاهش دهد و تا حدود یك دهم از سطح فشار خون بكاهد.

  به گزارش روزنامه‌ اكسپرس چاپ انگلیس، یك رژیم غذایی سالم و متنوع باید حاوی مقادیر زیادی از میوه‌ها و سبزیجات و مغز خشكبار و نیز ماهی حاوی اسیدهای چرب ضروری و همچنین غلات سبوس‌دار باشد.

  آنجلا دودن ـ متخصص تغذیه در انگلیس در این باره خاطرنشان كرد: كلید موفقیت در یك تغذیه كامل و سالم این است كه تمام این انواع خوراكی‌ها را به رژیم غذایی روزانه خود وارد كنید.

  وی تاكید كرد: این رژیم غذایی زمانی باعث سلامتی و تقویت بدن می‌شود كه همه این مواد غذایی با هم مصرف شوند و فقط مصرف یكی از آن‌ها نمی‌تواند ریز مغذی‌های ضروری برای بدن را به میزان كافی تامین كند.
 • کانال تلگرام فان کلوب


  نظرات کاربران
  توجه: امکان ارسال نظر ، تنها برای اعضای سایت ممکن است. لطفاً وارد سایت شوید و یا عضو سایت شوید.
  هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.