Hi2 | های تو

امروز: جمعه 15 اسفند 1399 ، آخرین به روزرسانی سایت بيش از 5 سال قبل بوده است.

چراغ قوه زوم دار پلیس
ساعت طرح رولکس مارک walar
Avatar

سلام!
هنوز وارد سیستم نشده اید؟
یا عضو سایت نیستید؟

 • ارسال شده: بيش از 10 سال پیش در بین الملل ، تعداد نمايش: 5998

  به گزارش فان کلوب به نقل از ایسنا: در یك اقدام عجیب و بر خلاف موازین جمهوری اسلامی ایران، نماینده وزنه‌برداری كشورمان در رقابت‌های جهانی وزنه‌برداری پیشكسوتان، ضمن پیكار با نماینده‌ای از رژیم صهیونیستی، در مراسم اهدای مدال، بر روی سكویی قرار گرفت كه نفر اولش از رژیم اشغالگر قدس بود.

  آخرین روز رقابت‌های جهانی پیشكسوتان كه در تاریخ سوم مهرماه گذشته در لهستان برگزار شد، در وزن 105 كیلوگرم و در رده سنی 35 تا 39 سال، "حسین خدادادی" به عنوان یكی از هفت وزنه‌بردار اعزامی فدراسیون وزنه‌برداری، در گروهی شركت كرد كه نماینده‌ای از رژیم صهیونیستی در آن حضور داشت. او در رقابت با حریفانش به مدال نقره مسابقه‌ها دست یافت و در حالی كه نماینده رژیم اشغالگر قدس به مدال طلا رسیده بود، در مراسم اهدای مدال حاضر شد و در كنار نماینده این رژیم جعلی، بر روی سكو قرار گرفت.  این اتفاقی است كه در سال‌های پس از انقلاب و در چارچوب موازین نظام جمهوری اسلامی، تاكنون رخ نداده بود و این برای نخستین بار است كه چنین رفتاری در یك رقابت رسمی صورت می‌پذیرد.

 • کانال تلگرام فان کلوب
  نظرات کاربران
  توجه: امکان ارسال نظر ، تنها برای اعضای سایت ممکن است. لطفاً وارد سایت شوید و یا عضو سایت شوید.
  مصطفی بيش از 10 سال قبل گفت:
  مایه ننگ......
  مختار بيش از 10 سال قبل گفت:
  حالا اين ورزشكارماكنار اسراييلي ايستاده چيز خاصي را ثابت نمي كنه.مهم محكوميت ومبارزه ما بااصل صهيونيسم ورژيم اشغالگر است كه به قوت خودباقيست.
  ترانه بيش از 10 سال قبل گفت:
  این کار کمک می کنه که به رژیم صهیونیستی، مشروعیت داده بشه.