Hi2 | های تو

امروز: جمعه 03 بهمن 1399 ، آخرین به روزرسانی سایت بيش از 5 سال قبل بوده است.

چراغ قوه زوم دار پلیس
ساعت طرح رولکس مارک walar
Avatar

سلام!
هنوز وارد سیستم نشده اید؟
یا عضو سایت نیستید؟

 • ارسال شده: بيش از 10 سال پیش در سینما و تئاتر ، تعداد نمايش: 3744
  فروش یک ماهه ی«اخراجی ها۳» و «جدایی نادر از سیمین» اعلام شد

  فان کلوب: دو فیلم «برف روی شیروانی داغ» و «خیابان بیست و چهارم» در دو روز اول اکرانشان به ترتیب هفت و هفت میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فروختند.


  علی سرتیپی مدیر فیلمیران در گفت وگو با ایسنا، فروش فیلم «خیابان بیست و چهارم» به کارگردانی سعید اسدی را در دو روز اول اکرانش هفت میلیون و ۲۰۰ هزار تومان اعلام کرد و گفت: این فیلم در ۱۴ سینما اکران می شود.

  وی با اشاره به فروش دو فیلم «جدایی نادر از سیمین» و «اخراجی ها ۳» اظهار کرد: «جدایی نادر از سیمین» بعد از یک ماه نمایش که اکرانش در ۳۰ سینما ادامه دارد یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان فروخته است که رقم آن در کل کشور به دو میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان رسید.

  وی افزود: همچنین «اخراجی ها ۳» بعد از یک ماه که اکران آن هم در ۳۰ سینما ادامه دارد، فروشش در تهران یک میلیارد و ۹۴۰ میلیون تومان و در کل کشور ۴ میلیارد و ۵۴۰ میلیون تومان شده است.

  همچنین پاکستانی از پخش «هدایت فیلم» در گفت وگو با ایسنا، فروش «برف روی شیروانی داغ» ساخته محمدهادی کریمی را بعد از دو روز در هفت سینما، هفت میلیون تومان اعلام کرد.

  وی با اشاره به فروش دو فیلم «یکی از ما دو نفر» و «زنها شگفت انگیزند» گفت: اکران «یکی از ما دو نفر» در ۱۰ سینما ادامه دارد که فروش آن بعد از یک ماه به ۳۲۰ میلیون تومان رسیده است و «زن ها شگفت انگیزند» نیز بعد از یک ماه ۱۱۵ میلیون تومان فروخته است که اکرانش در سه سینما ادامه دارد .

 • کانال تلگرام فان کلوب


  نظرات کاربران
  توجه: امکان ارسال نظر ، تنها برای اعضای سایت ممکن است. لطفاً وارد سایت شوید و یا عضو سایت شوید.
  هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.