Hi2 | های تو

امروز: شنبه 08 آذر 1399 ، آخرین به روزرسانی سایت بيش از 5 سال قبل بوده است.

چراغ قوه زوم دار پلیس
ساعت طرح رولکس مارک walar
Avatar

سلام!
هنوز وارد سیستم نشده اید؟
یا عضو سایت نیستید؟

 • ارسال شده: بيش از 10 سال پیش در بین الملل ، تعداد نمايش: 5238

  فان کلوب: سفارت انگلیس در ایران در ادامه اقدامات ضد ایرانی خود به انتشار تصویر مطالب و عکس توهین آمیزی علیه ایران به زبان فارسی کرده است.


  به گزارش فارس، سفارت انگلیس در ایران در ادامه اقدامات ضد ایرانی خود از تحریم برخی شخصیت‌ها و مقامات کشورمان با عنوان ناقضان حقوق‌بشر یاد کرده و ادعا کرده که اتحادیه اروپا به دلیل سابقه بد ایران در موضوع حقوق بشر به این توافق رسیده است.

  سایت سفارت انگلیس

  این سایت با انتشار تصویر بزرگی از طناب دار و مطلبی با عنوان تحریم ناقضان حقوق بشر در ایران، به انتشار مطالبی علیه کشورمان پرداخته است.
  سایت سفارت بدون اشاره به وقایع اتفاق افتاده در منطقه و کشتار مردم این کشورها توسط حاکمان مورد حمایت انگلیس، از قول وزیر خارجه این کشور آورده است: امروز اتحادیه اروپا نشاندهنده نگرانی جدی اتحادیه اروپا در مورد وضعیت حقوق بشر در ایران است.
  در این سایت تصاویر و سابقه افرادی که با عنوان ناقضان حقوق بشر از آنها یاد شده، قرار داده شده است.
  سفارت انگلیس پیش از این نیز در خصوص دستگیری افرادی که در تظاهرات 2 سال گذشته حضور داشتند واکنش نشان داده و حتی توسط گس سفیر سابق این کشور به عنوان قهرمان ملی نام برده شده‌اند.
  همچنین در این سایت نسبت به بازداشت افرادی که به اقدام علیه امنیت ملی محکوم هستند واکنش نشان داده شده و از این موضوع ابراز نگرانی شده است.

 • کانال تلگرام فان کلوب


  نظرات کاربران
  توجه: امکان ارسال نظر ، تنها برای اعضای سایت ممکن است. لطفاً وارد سایت شوید و یا عضو سایت شوید.
  هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.