Hi2 | های تو

امروز: چهارشنبه 01 ارديبهشت 1400 ، آخرین به روزرسانی سایت بيش از 5 سال قبل بوده است.

ساعت طرح رولکس مارک walar
چراغ قوه زوم دار پلیس
Avatar

سلام!
هنوز وارد سیستم نشده اید؟
یا عضو سایت نیستید؟

 • ارسال شده: بيش از 10 سال پیش در سینما و تئاتر ، تعداد نمايش: 5238
  دورخیز ده نمکی برای ساخت اخراجیهای 4!
  مسعود ده نمکی احتمال ساخت «اخراجی ها»ی بعدی را منتفی ندانست و گفت: آینده بسیار تاثیرگذار و شرایط بازیگران هم در آن دخیل است. هنوز معلوم نیست که پرونده ی «اخراجی ها» با این فیلم بسته شود.

  مسعود ده نمکی کارگردان این فیلم در گفت وگو با ایسنا، با اعلام این مطلب گفت: لوکیشن اول ما در منزلی مسکونی واقع در پیچ شمیران خواهد بود که طی دو روز در آن جا فیلمبرداری خواهیم داشت و بعد به معابر و مناطق مختلف تهران خواهیم رفت.

  وی لوکیشن اصلی «اخراجی ها۳» را یک آسایشگاه جانبازان اعلام و اظهار کرد: ۳۰ درصد این فیلم در این مکان که بازسازی شده است فیلمبرداری می شود.

  ده نمکی زمان فیلمبرداری «اخراجی ها۳» را دو ماه پیش بینی و اظهار امیدواری کرد که این فیلم برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده نمایش شود.

  وی درباره ی حضور بازیگران جدید در این فیلم گفت: یک بازیگر از «اخراجی ها۱» و چهار بازیگر مطرح جدید به کار اضافه خواهند شد.

  ده نمکی با بیان این که با همه بازیگرانی که نیاز داشتیم قرارداد بسته ایم خاطرنشان کرد: قرارداد بازیگران با رقم بسیار معقولی بسته شده و عدم حضور بعضی بازیگران گذشته به اقتضای فیلمنامه برمی گردد.

  این کارگردان که در این فیلم برای اولین بار تهیه کنندگی را نیز تجربه می کند اظهار کرد: این کار بسیار شلوغ و با پروداکشن قوی است که این شرایط تولید را سخت تر می کند، ضمن این که تمام هزینه های فیلم توسط بخش خصوصی تهیه شده است.

  وی «اخراجی ها۳» را با «اخراجی ها۱و۲» از لحاظ مضمون بسیار متفاوت دانست و گفت: «اخراجی ها۳» طنز سیاسی است و به شرایط بعد از جنگ برمی گردد و فیلمنامه آن بر اساس مطالبات مردم نوشته شده و امیدوارم بعد از ساخت فیلم هایی که با مردم شوخی شده، این بار که با سیاست شوخی می شود، سیاستمداران طاقت آن را داشته باشند.

  ده نمکی درباره ی پیش بینی اش از رکودشکنی دوباره «اخراجی ها» اظهار کرد: برای رکورد زدن، فیلم نمی سازم. این کار هم مانند بقیه است و اگر لطف خدا شاملش شود آن اتفاق می افتد.

  این کارگردان ادامه داد: اخبار این فیلم از طریق روابط عمومی منعکس می شود و سعی می کنم هر شب گزارش تصویری از روند فیلمبرداری روی وبلاگم قرار دهم.
 • کانال تلگرام فان کلوب


  نظرات کاربران
  توجه: امکان ارسال نظر ، تنها برای اعضای سایت ممکن است. لطفاً وارد سایت شوید و یا عضو سایت شوید.
  آیهان بيش از 10 سال قبل گفت:
  مسعود دهنمکی رو اگه ول کنن میخواد اخراجی ها 200 و 300 رو هم بسازه!!!
  آیهان بيش از 10 سال قبل گفت:
  اما نا گفته نماند که خیلی فیلمای جالبی میسازن ایشون.
  ترانه بيش از 10 سال قبل گفت:
  فیلمهاش خوب هستن اما باید سعی کنه که تنوع رو هم حفظ کنه