Hi2 | های تو

امروز: شنبه 04 بهمن 1399 ، آخرین به روزرسانی سایت بيش از 5 سال قبل بوده است.

چراغ قوه زوم دار پلیس
ساعت طرح رولکس مارک walar
Avatar

سلام!
هنوز وارد سیستم نشده اید؟
یا عضو سایت نیستید؟

 • ارسال شده: بيش از 10 سال پیش در بین الملل ، تعداد نمايش: 3644
  برنامه ریزی پلیس انگلیس برای سرکوب شدیدتر دانشجویان
  فان کلوب: پس از اینکه نیروهای ضد شورش انگلیس در مهار تظاهرات گسترده اخیر دانشجویان این کشور ناتوان نشان داد؛‌ دولت لندن تصمیم گرفته است رویکردهای خشونت بار دیگری را در تظاهرات احتمالی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه آینده اتخاذ کند.

  به گزارش شبکه ایران،‌ روزنامه "تایمز" چاپ لندن در شماره امروز شنبه خود گزارش داد: پلیس لندن قرار است ضمن بازنگری در طرح‌های خود برای کنترل اعتراضات خیابانی، با روش‌های سخت‌تری به مقابله با معترضان بپردازد.
  این روزنامه نوشت: پلیس لندن خود را برای ماه‌ها تظاهرات خشونت‌آمیز آماده می‌کند و در راستای بازنگری در تاکتیک‌های خود احتمالا موضوع استفاده از راهبرد توقف و جست و جو و همچنین به کارگیری ماشین‌های آب پاش را مد نظر قرار خواهد داد.
  تایمز افزود: یک تحقیق فراگیر جنایی نیز درباره حوادث روز پنجشنبه آغاز شده و فرماندهان پلیس بر این نکته تاکید می‌کنند که پاسخی سخت به آشوب‌طلبان خواهند داد.
  روزنامه گاردین نیز در گزارشی با عنوان چه کسی خشونت را شروع کرد؟ نوشت: در حالی که دیوید کامرون، نخست وزیر انگلیس توده تظاهرکنندگان خشن را عامل درگیری‌های روز پنجشنبه می‌داند، دانشجویان تاکید می‌کنند که نحوه برخورد پلیس و به ویژه استفاده از تاکتیک "کتلینگ" برای محاصره و محدود کردن دانشجویان در مکان‌های خاص عامل اصلی بروز خشونت بود.
  در همین حال روزنامه "فایننشال تایمز" گزارش داد که اتحادیه ملی دانشجویان در حال برنامه‌ریزی برای برگزاری روز اقدام ملی در دوشنبه آینده است که از جمله برنامه‌های این روز، برگزاری تظاهرات در خیابان "ویکتوریای" لندن است.
  این روزنامه افزود: سه‌شنبه آینده نیز که اعضای مجلس اعیان قرار است طرح افزایش شهریه دانشگاه‌ها را تایید نهایی کنند، یکی از ایام برگزاری اعتراضات دانشجویی خواهد بود.
 • کانال تلگرام فان کلوب
  برچسب ها:
  اعتشاش , سرکوب , انگلیس


  نظرات کاربران
  توجه: امکان ارسال نظر ، تنها برای اعضای سایت ممکن است. لطفاً وارد سایت شوید و یا عضو سایت شوید.
  سید سلمان بيش از 10 سال قبل گفت:
  نمیدانم چرا کسانی که از قِبَل سکینه به نان ونوایی رسیده اند (وکیلش) یا مصاحبه گران امریکایی که از یک قاتل و هرزه حمایت میکنند کــــــــــــور شده اند ومظلومیت جوانان دانشجو را نمی بینند.
  ترانه بيش از 10 سال قبل گفت:
  جالبه ها، بی بی سی اصلاً انگار نه انگار تو کشورشون داره این اتفاقات می افته!
  فقط برای ایران که میشه اگه شده یک نفر هم قصد اعتراض داشته باشه همین بی بی سی و... طوری توی بوق می کنن که طرف خودش توی کاری که کرده گیج میشه
  حمید بيش از 10 سال قبل گفت:
  آره خیلی جالبه !
  مثل تلویزیون ایران که حمله وحشیانه پلیس ایران رو به دانشجوهای ایرانی و 100 ها جنایت دیگه که تو کشور خودمون اتفاق میفته رو نشون میده !