Hi2 | های تو

امروز: جمعه 03 ارديبهشت 1400 ، آخرین به روزرسانی سایت بيش از 5 سال قبل بوده است.

چراغ قوه زوم دار پلیس
ساعت طرح رولکس مارک walar
Avatar

سلام!
هنوز وارد سیستم نشده اید؟
یا عضو سایت نیستید؟

 • ارسال شده: بيش از 10 سال پیش در سیاسی ، تعداد نمايش: 5357
  از مسلمان ها متنفرم
  فان کلوب: کاندیدای ریاست جمهوری سال ۲۰۱۲ فرانسه در اظهاراتی تند، جامعه مسلمانان این کشور را به باد انتقاد گرفت و آنها را با "اشغالگران جنگ جهانی دوم" مقایسه کرد!

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از خبرگزاری فرانسه، مارین لوپن، کاندیدای ریاست جمهوری سال ۲۰۱۲ از حزب جبهه ملی فرانسه و قائم مقام این حزب، در یک سخنرانی در گردهمایی فعالان این حزب، از برگزاری نمازهای مسلمانان در فضاهای عمومی فرانسه ابراز انزجار کرد.

  وی با اعتراف ضمنی به گسترش اسلام در فرانسه، گفت: ۱۵ سال پیش حجاب در فرانسه آزاد شد و پس از آن حجاب روز به روز بیشتر شد. سپس برقع آزاد شد که پس از آن برقع نیز روز به روز بیشتر شد و حالا با خواندن نماز در مکان های عمومی (نماز جماعت) مواجه هستیم و در حال حاضر ۱۰ تا ۱۵ مکان هستند که به شیوه ای منظم هر روز عده ای می آیند تا این مناطق را به "انحصار" خود درآورند.

  وی در حالی که مورد تشویق فعالان حزب جبهه ملی قرار گرفت، گفت: متاسفم، اما می توانیم در زمینه اشغال گری با کسانی که علاقه زیادی به جنگ جهانی دوم دارند، در این باره صحبت کنیم چرا که این اقدام نیز مصداق اشغال یک منطقه است.

  وی ادامه داد، این امر در برخی مناطق که قواعد دینی در آن ها اجرا می شود صورت می گیرد و مسلمانان این کار را بدون هیچ گونه نیروی نظامی انجام داده اند.

  مارین لوپن، کاندیدای ریاست جمهوری حزب جبهه ملی، همواره عادت داشته اسلامگرایی را یک نوع تمامیت خواهی قلمداد کند.
 • کانال تلگرام فان کلوب


  مرتبط:
  » عکس: غش کردن بی موقع بيش از 10 سال قبل
  نظرات کاربران
  توجه: امکان ارسال نظر ، تنها برای اعضای سایت ممکن است. لطفاً وارد سایت شوید و یا عضو سایت شوید.
  سید سلمان بيش از 10 سال قبل گفت:
  سعدی علیه الرحمه فرموده:

  شب پره گر وصل آفتاب نخواهد

  رونق بازار آفتاب نکاهد

  ترانه بيش از 10 سال قبل گفت:
  لازم نیست به زبان بیارید. رفتارتون نسبت به اسلام و اسلامی گویای همه چیز هست
  مختار بيش از 10 سال قبل گفت:
  خانم لوپن اين قدرت اسلام است كه نفس مفسداني نظيرشمارا درسينه حبس كرده است.شماها چه بخواهيدوچه نخواهيداسلام ناب محمدي بزودي جهان راتسخير خواهدكرد.به اميدظهورآقامهدي موعود ونابودي استكبارجهاني.
  غزاله بيش از 10 سال قبل گفت:
  شاید ما مسلمانان خودمان چهره ای خشن از اسلام به دنیا نشان داده ایم .به هر حال هر کس نظر خودش را دارد و نظر خانملوپن هم محترم است.
  ahmad بيش از 8 سال قبل گفت:
  مسلمانهامتعصب هستند