Hi2 | های تو

امروز: شنبه 08 آذر 1399 ، آخرین به روزرسانی سایت بيش از 5 سال قبل بوده است.

ساعت طرح رولکس مارک walar
چراغ قوه زوم دار پلیس
Avatar

سلام!
هنوز وارد سیستم نشده اید؟
یا عضو سایت نیستید؟

 • ارسال شده: بيش از 10 سال پیش در سیاسی ، تعداد نمايش: 4107
  فان کلوب: در این جلسات که معمولاً تا نیمه شب ادامه می‌یابد، ابتدا هر یک از وزرا گزارشی در مورد تحولات یک روز گذشته در حوزه مربوط به خود ارائه کرده و سپس نواقص و یا چالش‌های به‌ وجود آمده در مسیر اجرای طرح در هر یک از بخش‌ها لیست می‌شود.

  به گزارش رجا:هر یک از وزرا موظفند تا قبل از حضور در جلسه علاوه بر جمع‌بندی گزارش روزانه مربوط به تحولات بخش خود، راهکارهای پیشنهادی را نیز آماده کنند.

  در ادامه جلسه، پس از طرح نواقص و مشکلات روزانه اجرای طرح، راهکارهای رفع مشکلات و تدابیر دولت نیز به بحث گذاشته می‌شود و با جمع‌بندی قطعی، جنبه اجرایی می‌گیرد.

  رصد شبانه‌روزی و تدابیر لحظه‌ای دولت در اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها در کنار همکاری مردم موجب شده که با گذشت 11 روز از اعلام رئیس‌جمهور، طرح با کمترین تنش و نگرانی در سطح جامعه اجرا شود.

  تدابیر دولت در اصلاح برخی نواقص اجرایی طرح مانند مشکل سوخت مرغداری‌ها، مسئله سوخت کامیون‌دارها، تغییر الگوی سهمیه سوخت به اتوبوس‌های ناوگان حمل و نقل بین شهری به روش قیمتی- مقداری، روش‌های نظارتی و... بخشی از مواردی بوده که در جلسات شبانه رئیس‌جمهور و وزرا جمع‌بندی شده است.

  تأکید رئیس‌جمهور بر استمرار هر شب این جلسات، موجب شده برای مشکلاتی که از بخشی از محاسبات قبلی خارج بوده و به‌طور طبیعی در حین اجرا به‌وجود می‌آید، تعیین تکلیف فوری شود تا این مشکلات به‌صورت مزمن درنیاید و با علاج به‌موقع جلوی تبعات بعدی آن‌ها گرفته شود.
 • کانال تلگرام فان کلوب


  برچسب ها:
  جلسات , نیمه شب


  نظرات کاربران
  توجه: امکان ارسال نظر ، تنها برای اعضای سایت ممکن است. لطفاً وارد سایت شوید و یا عضو سایت شوید.
  هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.