Hi2 | های تو

امروز: سه شنبه 06 آبان 1399 ، آخرین به روزرسانی سایت بيش از 5 سال قبل بوده است.

چراغ قوه زوم دار پلیس
ساعت طرح رولکس مارک walar
Avatar

سلام!
هنوز وارد سیستم نشده اید؟
یا عضو سایت نیستید؟

 • ارسال شده: بيش از 10 سال پیش در سیاسی ، تعداد نمايش: 3872
  یک دانش آموز شرکت کننده در اعتراضات ضددولتی انگلیس به 32 ماه زندان محکوم شد

  فان کلوب: یک دانش آموز 18 ساله انگلیسی به اتهام پرتاب یک کپسول آتش نشانی از بالای یک ساختمان در جریان اعتراضات ضددولتی دانشجویان در آبان ماه گذشته، به 32 ماه زندان محکوم شد.


  به گزارش ایرنا، این دانش آموز سال آخر دبیرستان(سطح ای) به نام 'ادوارد ولارد' متهم است که در روز 10 نوامبر(19 آبان) و پس از حمله دانشجویان معترض به برج 'میلبنک' که دفتر مرکزی حزب حاکم محافظه کار در آن قراردارد، اقدام به پرتاب یک کپسول آتش نشانی خالی از طبقه هفتم این ساختمان به پایین کرده است.
  بر اساس محتویات پرونده این کپسول آتش نشانی با فاصله اندک در جلوی پای تعدادی از ماموران پلیس که در مقابل برج 'میلبنک' حضور داشتند، فرود آمده است ولی در این حادثه به کسی آسیب نرسید.
  تصاویر این اقدام ولارد توسط شبکه تلویزیونی اسکای نیوز انگلیس پخش شد و پس از آن پلیس خواستار شناسایی و دستگیری این دانش آموز شد.
  گفته می شود، این دانش آموز در جریان دادگاه به پرتاب کپسول آتش نشانی اعتراف کرده ولی تاکید نموده است که این اقدام غلط و خطرناک را بدون برنامه قبلی و به دلیل تاثیر هیجانات آنی انجام داده است.
  ولارد پس از پخش گسترده تصاویرش در رسانه ها اواخر آبان ماه با توصیه مادرش خود را به پلیس تسلیم کرده بود.
  شهر لندن طی ماه های آبان و آذر امسال شاهد برگزاری چند تظاهرات بزرگ ضددولتی با حضور گسترده دانشجویان و دانش آموزان بود که اکثر این تظاهرات ها با دخالت پلیس ضد شورش به خشونت کشیده شد.
  در جریان این تظاهرات های دانشجویی که در اعتراض به افزایش سه برابری شهریه دانشگاه ها برگزار شد دهها نفر از دانشجویان مجروح و حدود 200 تن دیگر توسط ماموران پلیس بازداشت شدند.
  تشکل های دانشجویی تاکید کرده اند که به رغم تصویب قانون افزایش شهریه دانشگاه ها توسط پارلمان، در سال جدید میلادی نیز به اعتراضات خود ادامه خواهند داد.

 • کانال تلگرام فان کلوب
  برچسب ها:
  اعتشاش , سرکوب , انگلیس


  نظرات کاربران
  توجه: امکان ارسال نظر ، تنها برای اعضای سایت ممکن است. لطفاً وارد سایت شوید و یا عضو سایت شوید.
  هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.