Hi2 | های تو

امروز: پنجشنبه 08 آبان 1399 ، آخرین به روزرسانی سایت بيش از 5 سال قبل بوده است.

چراغ قوه زوم دار پلیس
ساعت طرح رولکس مارک walar
Avatar

سلام!
هنوز وارد سیستم نشده اید؟
یا عضو سایت نیستید؟

 • ارسال شده: بيش از 10 سال پیش در تکنولوژی ، تعداد نمايش: 7765

  هنوز یکسال نشده که تلویزیونهای سه بعدی و متعلقاتش یعنی عینکهای سه بعدی بازار را به دست گرفته اند اما ابداع جدید توشیبا بازار شیشه های سه بعدی را از هم اکنون تهدید می کند.

  به گزارش فان کلوب به نقل از شبكه فن آوری اطلاعات ایران از IT World، این شرکت یکی از برجسته ترین سازندگان تلویزیون است اعلام کرده است که تلویزیون های بدون شیشه ای را راهی بازار خواهد نمود که تصاویری با انعکاس عمق تولید می کنند .

  توشیبا اعلام کرده است که اولین نمونه این تلویزیون ها را در نمایشگاه الکترونیک Ceatec که در ژاپن برگزار می شود در معرض دید عموم خواهد گذاشت.

  فناوری هایی که توسط توشیبا و رقبایش پیرامون تصوایر سه بعدی به کار گرفته شده است بسیار متفاوت است اما هر دو گروه هدف یکسانی را دنبال می کنند ایجاد خطای دید به طوری که تصاویر در عمق مشاهده شوند.

  در تلویزیون های فعلی سه بعدی تصاویر به سرعت از جلوی هر چشم عبور داده می شوند . فیلترهای موجود در شیشه ها همزمان با پخش تصاویر از تلویزیون روشن و خاموش می شوند از اینرو چشم راست یک تصویر را می بیند و چشم چپ تصویر دیگری را. تلویزیون های سه بعدی از یک پنل استاندارد LCD استفاده می کنند.

  اما تلویزیون توشیبا دارای یک صفحه نمایش با طرح سفارشی است. پیکسل های رنگ در گروه های نه تایی از هر رنگی سازماندهی شده اند و در جلوی هر گروه یک عدسی وجود دارد که نور را در نه جهت متفاوت به اطراف می پراکند.

  تلویزیونی که توشیبا در نمایشگاه Ceatec به نمایش گذاشته است همانند تلویزیون های سه بعدی شیشه ای است.
  برای دیدن یک تصویر سه بعدی بایستی یک نقطه مناسب در صفحه نگاه کنید. عدسی هایی که نور را در ابعاد زیادی می پراکنند به ایجاد یک تصویر سه بعدی با کیفیت کمک می کنند.

  برای مشاهده یک تصویر با کیفیت از این صفحه تلویزیون 20 اینچی بهتر است در فاصله 90 سانتی متری آن قرار بگیرید.

 • کانال تلگرام فان کلوب


  نظرات کاربران
  توجه: امکان ارسال نظر ، تنها برای اعضای سایت ممکن است. لطفاً وارد سایت شوید و یا عضو سایت شوید.
  هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.