Hi2 | های تو

امروز: شنبه 09 اسفند 1399 ، آخرین به روزرسانی سایت بيش از 5 سال قبل بوده است.

چراغ قوه زوم دار پلیس
ساعت طرح رولکس مارک walar
Avatar

سلام!
هنوز وارد سیستم نشده اید؟
یا عضو سایت نیستید؟

 • ارسال شده: بيش از 10 سال پیش در ورزشی ، تعداد نمايش: 5201
  آقای فردوسی‌پور شما اجنبی‌پرست هستی!!

  فان کلوب: سرمربی تیم فوتبال سپاهان در برنامه شب گذشته ۹۰ حسابی از خجالت عادل فردوسی پور در آمد.


  به گزارش مشرق، شب گذشته برنامه ۹۰ همچون هفته های گذشته از آیتم های متنوع و متعددی برخوردار نبود؛ اما حضور امیر قلعه نویی در این برنامه به اندازه کافی جذابیت داشت.

  کاپیتان تیم ناشنوایان، مهدی رحمتی و امیر قلعه نویی سه میهمان حضوری فردوسی‌پور را تشکیل می دادند که گزینه آخر، حسابی سوای دیگران داشت و البته این بار قلعه نویی بود که چند بار عادل را در مخمصه قرار داد.
  تلفن قلعه نویی حاشیه ساز شد!

  وقتی امیر قلعه نویی پیش روی عادل فردوسی پور قرار گرفت، مشخص بود که با توپ پر از میزبان حاضر جواب خود پذیرایی خواهد کرد.

  البته او در همان ابتدا حاشیه ساز شد؛ چرا که تلفن همراهش در برنامه زنده تلویزیونی به صدا در آمد و قلعه نویی مجبور شد آن را خاموش کند!

  به هر حال سوالات فردوسی پور در ابتدا رنگ و بوی حاشیه نداشت و قلعه نویی هم با خونسردی به این موارد اشاره کرد که هنگام یارگیری ابتدای فصل به دیدار با تیم های برتر آسیا از جمله الهلال و الاتحاد و ...می اندیشد، اعضای تیمش به معنای واقعی کلمه یک‌دل هستند، نسبت به ۱۰ سال گذشته کمتر عصبی می شود و اعضای تیم را به صورت دستجمعی تنبیه نمی کند و البته عادل را متهم به این موضوع کرد که به خاطر قهرمانی سپاهان و موفقیت امیر قلعه نویی، ناراحت ترین مرد ایران است!

  این بار قلعه نویی مسلط بر ماجرا بود

  اینکه در حضور فردوسی پور و قلعه نویی برنامه ۹۰ رنگ و بوی حاشیه به خود نگیرد، تصور اشتباهی بود و البته دقایقی پس از حضور سرمربی موفق سپاهان در برنامه مذکور، آتش حواشی شعله ور شد؛ در حالیکه قلعه نویی در اکثر موراد مسلط تر از عادل نشان داد و به خوبی مباحث مطروحه را مدیریت کرد.

  وقتی فردوسی پور اشاره کرد که جنس تیم سپاهان نسبت به سایر تیم های لیگ برتر جور بوده، قلعه نویی "مدیریت هزینه" را عامل این موفقیت دانست؛ وقتی فردوسی پور به مبالغ قرارداد بالای سپاهانی ها گریزی زد، قلعه نویی از عادل خواست که مبلغ حقوق دریافتی اش از صداو سیما را به زبان آورد، وقتی فردوسی پور مدعی شد که در فوتبال ایران بی طرف است، قلعه نویی به او یادآوری کرد در برنامه ای به منصور ابراهیم زاده گفته که علاقه مند قهرمانی ذوب آهن در لیگ است و در مجموع این میهمان برنامه بود که پاسخ های آنچنانی در آستین داشت و میزبان تیزهوش خود را در پاره ای از مواقع گوشه رینگ گیر انداخت!

  بعد از به زبان رانده شدن این دیالوگ های داغ و البته فی البداهه، قلعه نویی به خوبی به مسائل فرهنگی و اجتماعی فوتبال اشاره کرد و سرمایه گزاری در این رشته را با وجود طرفداران میلیونی اش ناکافی دانست.

  عادل جان عزیز!شما پینگ پنگ باز و اجنبی پرست هستی!

  پخش نریشن مربوط به مصاحبه های قلعه نویی علیه برنامه ۹۰ طی ۱۲ سال گذشته که در یکی از آنها قلعه نویی فردوسی پور را پینگ پنگ باز و نه کارشناس، خوانده بود، گفت و گوی حاشیه ای طرفین را داغ تر از قبل کرد.

  قلعه نویی این بار فردوسی پور را با جملاتش تیر باران کرد و گفت: بعضی مواقع شما را جو می گیر عادل جان عزیز! طی یک ماه اخیر بارها با من تماس گرفته ای تا در برنامه ات حضور داشته باشم؛ اما حالا تصاویر من را پخش می کنی تا به مردم بگویی قلعه نویی مواضعش را تغییر می دهد؟! ضمنا شما نباید در بسیاری از مسائل فنی فوتبال اظهار نظر کنی!

  جملات آتشبار قلعه نویی علیه فردوسی پور ادامه داشت و در حالیکه میهمان مدعی بود میزبان همیشه با او دشمنی داشته، بحث وارد فاز مربی خارجی تیم ملی شد؛ که قلعه نویی با جمله ای تند و عجیب از خجالت فردوسی پور در آمد و گفت:"شما اجنبی پرست هستی عادل جان عزیز!"

  سپس قلعه نویی اختلافات گاه و بیگاهش با هادی عقیلی را تایید کرد، علی دایی را اسطوره ای دانست که فوتبال ایران به خاطر شکست مقابل عربستان بیچاره اش کرد، به بحث مشکل نداشتن با مرحوم حجازی گریزی زد و فتح الله زاده را مدیر عاملی قابل خواند.

  در مجموع حضور دو ساعته امیر قلعه نویی در برنامه ۹۰ شب گذشته جریانی متفاوت با زمانی داشت که او به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال با هجمه انتقادات عادل فردوسی پور و امیر حاج رضایی و ...مواجه شد؛ چرا که این بار قلعه نویی با توپ پر و خنده های عصبی اش، عادل و برنامه اش را به چالش کشید!

  اما در پایان این برنامه طرفداران تیم پرسپولیس برای چندمین بار ثابت کردند که تعدادشان از استقلالی ها بیشتر است. علت این موضوع پیامک دادن ۵۸ درصدی پرسپولیسی ها در مقابل ۳۶ درصد استقلالی ها بود که قهرمانی تیم خود در رقابت های جام حذفی را پیش بینی کردند.

 • کانال تلگرام فان کلوب


  نظرات کاربران
  توجه: امکان ارسال نظر ، تنها برای اعضای سایت ممکن است. لطفاً وارد سایت شوید و یا عضو سایت شوید.
  هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.