Hi2 | های تو

امروز: يکشنبه 05 بهمن 1399 ، آخرین به روزرسانی سایت بيش از 5 سال قبل بوده است.

چراغ قوه زوم دار پلیس
ساعت طرح رولکس مارک walar
Avatar

سلام!
هنوز وارد سیستم نشده اید؟
یا عضو سایت نیستید؟

 • ارسال شده: بيش از 10 سال پیش در اجتماعی ، تعداد نمايش: 5527
  نظر متفاوت حجت الاسلام قرائتی درباره کروات

  فان کلوب: همایش ۲۸ اردیبهشت امسال بنام اخلاق وکالت حاشیه هایی بهمراه داشت و در دل این حاشیه ها زخمها و دردهایی از جامعه وکالت سربازکرد که تا کنون بسته مانده بود و یا بهانه ای برای ابراز نداشت.


  به گزارش مشرق، مصطفی همدانی در خبر نوشت: آقای قرائتی در باب اخلاق وکالت مطالبی را عنوان کردند که شاید همگان سواد آنرا داشتیم و حتی به دیگران از باب معروف امر می نمودیم اما چنانکه خود نیز واقفید کلام نافذ آن خطیب محترم با جملات شیرینشان به گونه ای است که بر مخاطب دلنشین تر می نماید. شاید این جنجالها (ونه بهانه جویی ها) با پخش کامل سخنان ایشان از رسانه سیما فروکش کند.

  ایشان در کلامشان به هیچ وجه از نشانه کفردانستن استفاده کنندگان کراوات سخن نگفتند که صرفا به بی خاصیتی آن اشاره داشتند اما عباراتی از قبیل

  "جوری در مذمت کراوات صحبت می شود که گویی ، کت و شلوار ، ریشه ایرانی دارد ! مگر نه این است که علاوه بر کت و شلوار ، پیراهنی که دهه هاست مردان ایرانی بر تن می کنند ، معروف به یقه انگلیسی است ؛ همان یقه انگلیسی ای که نظام جمهوری اسلامی و حزب اللهیان ، ۳۳ سال است آن را روی شلوار می اندازند و دکمه را تا آخر می بندند تا گلویشان ورم کند ! ضمنا اگر کراوان ، غیر قانونی ( جرم ) است ، چرا هیاتهای خارجی می آیند ایران با کراوات و اسکورت می شوند و با آنها مذاکره و قرارداد امضا می شود ؟ حال آنکه زنان خارجی ( دارای سمتهای سیاسی ) که می آیند ایران ، مجبورشان می کنند که روسری بر سر کنند . اصلا چرا در سینماها ، فیلمهای ایرانی نمایش داده می شود که مردان کراوات زده اند ؟"

  و یا:

  "اگر کراوات را مظهر بی دینی و خروج از اسلام تلقی کنیم در آن صورت باید در روابط خود با بسیاری از کشورها ی دوست و هم پیمان مجاور مانند عراق ، سوریه ، ترکیه ، افغانستان و حتی فلسطین و لبنان تجدید نظرکنیم ."

 • کانال تلگرام فان کلوب
  نظرات کاربران
  توجه: امکان ارسال نظر ، تنها برای اعضای سایت ممکن است. لطفاً وارد سایت شوید و یا عضو سایت شوید.
  اکرم بيش از 10 سال قبل گفت:
  این بحث نشون میده که ما همه مشکلات فرهنگیمونو حل کردیم حالافقط دیگه با معضل کراوات مواجهیم!هیچ بچه ای هم از گشنگی نمیمیره و شب تا صبح تو خیابون نمیخوابه...