Hi2 | های تو

امروز: جمعه 24 ارديبهشت 1400 ، آخرین به روزرسانی سایت بيش از 5 سال قبل بوده است.

چراغ قوه زوم دار پلیس
ساعت طرح رولکس مارک walar
Avatar

سلام!
هنوز وارد سیستم نشده اید؟
یا عضو سایت نیستید؟

جستجو:
 • بازی آنلاین: بازی خاطره انگیز شکار مرغابی Duck Hunt

  فان کلوب: یکی از بازی هایی که در نسل های قبلی کنسول بازی طرفداران بسیار زیادی داشت، بازی تفنگی Duck Hunt بود که در آن باید مرغابی ها هدف گرفته می شدند ، این بازی جذاب که بسیار ساده طراحی شده بود با تفنگ الکترونیکی انجام بازی را امکان پذیر می ساخت.

  سایت سرگرمی فان کلوب، دراینجا بازی را بصورت آنلاین برای شما عزیزان آماده کرده است. در این بازی که مهم ترین خصوصیت آن نیاز به دقت، سرعت و نشانه روی بالا است کاربر باید در نقش یک شکارچی حرفه ای عمل کند.

  توجه: برای اجرای بازی، مرورگر شما باید دارای فلش پلیر باشد. در صورت نصب نبودن فلش پلیر، شما می توانید در اینجا آن را دریافت و نصب نمایید.

 • ارسال شده: بيش از 10 سال پیش در بازی آنلاین ، تعداد نمايش: 15162 ، نظرات (1)
 • بازی آنلاین: بازی روپایی زدن با توپ
  فان کلوب: این هم یک بازی جالب بصورت آنلاین که می توانید در آن با توپ روپایی بزنید. برای روپایی زدن کافیه روی توپ کلیک کنید، البته محل ضربه به توپ در تغییر مسیر آن فرق می کند. شما می توانید در آخر رکورد خود را در بخش نظرات بنویسید.  توجه: برای اجرای بازی، مرورگر شما باید دارای فلش پلیر باشد. در صورت نصب نبودن فلش پلیر، شما می توانید در اینجا آن را دریافت و نصب نمایید.

 • ارسال شده: بيش از 10 سال پیش در بازی آنلاین ، تعداد نمايش: 9139 ، نظرات (4)
 • بازی آنلاین: بازی سبک و زیبای پینگ پنگ سه بعدی

  فان کلوب: این یک بازی زیبا و سبک به نام پینگ پنگ سه بعدی است که می تونید از بازی با اون لذت ببرید.

  در این بازی می تونید در سه حالت سخت، متوسط و آسان بازی کنید. برای بازی کردن هم کافیه شما موس رو تکون بدید تا دسته حرکت کنه به همین راحتی.

  توجه: برای اجرای بازی، مرورگر شما باید دارای فلش پلیر باشد. در صورتی که فلش پلیر نصب نبود و در اجرای بازی مشکل داشتید، می تونید در اینجا آن را دریافت و نصب نمایید.

 • ارسال شده: بيش از 10 سال پیش در بازی آنلاین ، تعداد نمايش: 8371 ، نظرات (1)
 • بازی آنلاین: بازی جذاب تیراندازی به سیب

  فان کلوب: امروز یک بازی تیراندازی را گذاشتیم که شما در این بازی باید یک سیب رو روی سر یک مرد بوسیله کمان بزنید. در صورت موفقیت در مرحله اول شما به مرحله های بعد می روید که بازی همینطور سخت تر می شود. البته شما باید توی تیراندازی دقت کنید چون ممکنه که... .

  توجه: برای اجرای بازی، مرورگر شما باید دارای فلش پلیر باشد. در صورت نصب نبودن فلش پلیر، شما می توانید در اینجا آن را دریافت و نصب نمایید.

 • ارسال شده: بيش از 10 سال پیش در بازی آنلاین ، تعداد نمايش: 14534 ، نظرات (0)
صفحات: 1 | 2