Hi2 | های تو

امروز: جمعه 17 ارديبهشت 1400 ، آخرین به روزرسانی سایت بيش از 5 سال قبل بوده است.

چراغ قوه زوم دار پلیس
ساعت طرح رولکس مارک walar
Avatar

سلام!
هنوز وارد سیستم نشده اید؟
یا عضو سایت نیستید؟

 • ارسال شده: بيش از 11 سال پیش در ورزشی ، تعداد نمايش: 3282
  قلعه نویی: نتیجه بازی استقلال و سپاهان را خدا تعیین می کند!
  استقلال همیشه تیم بزرگی بوده و هست.اما فکر می کنم که می شود آنها را در خانه شکست داد.
  « استقلال همیشه بزرگ است اما با انجام یک بازی تاکتیکی این تیم را در ورزشگاه آزادی شکست می‌دهیم.»این ادعای سرمربی سپاهان در آستانه بازی با استقلال است.قرص و محکم حرف می زند و انگار اطمینان دارد که تیمش استقلال را شکست می دهد.«استقلال تیم بزرگی است و کادر فنی بزرگی هم دارد. همچنین مدیر زحمت‌کشی بالای سر این تیم است که تحت هر شرایطی حاضر است هر زمان که به وی تکلیف شد تا به استقلال کمک کند، به این تیم خدمت کند. ما تمام تلاش‌مان را برای شکست استقلال به کار می‌بندیم. حال نتیجه دست خداست. استقلال و سپاهان همیشه نبردهای خوب و زیبایی با یکدیگر داشته‌اند که امیدوارم این مصاف هم همین طور باشد. استقلال تحت هر شرایطی استقلال است و ما روز سختی را برابر این تیم در استادیوم آزادی خواهیم داشت. البته سپاهان هم قهرمان لیگ است و در چند هفته گذشته هم به رغم بازی‌های قابل قبولی که انجام داده، با بدشانسی نتایج لازم را نگرفته است. ما به دنبال انجام یک بازی تاکتیکی در برابر استقلال هستیم تا به پیروزی برسیم.»
  قلعه نویی که حرف دیگری در این مورد نمی زند در خصوص سر دادن شعارهای احتمالی هواداران استقلال علیه خسرو حیدری و جان واریو می گوید:«من تمام انرژی‌ام را روی تیم خودم می‌گذارم. تماشاچی مختار است که هر رفتار و برخوردی با ما داشته باشد. به هر حال باید تیم خودم را به نحوی آماده کنم که در این مسابقه بتواند از عهده شرایط برآید. ما برنامه‌هایی برای ارتقای شرایط بازیکنان از نظر روحی و فنی داریم. با توجه به شناختی که از هواداران استقلال طی 20 سال گذشته دارم، در زمانی که بنده در این تیم حضور داشتم رفتار تندی را از سوی هواداران آبی‌پوش ندیدم.»
  سرمربی سپاهان ضمن انتقاد از سازمان لیگ برتر می گوید:«لیگ شرایط بسیار سختی پیدا کرده است و پرفشار بودن رقابت‌ها و فاصله کم بین بازی‌ها که باعث می‌شود بازیکنان نتوانند استراحت کافی داشته باشند، منجر به پایین آمدن کیفیت فنی بازی‌ها شده است. ما روندی نزولی را از این حیث در مسابقه‌ها می‌بینیم و فراز و نشیب‌های نموداری زیادی را شاهد هستیم و واقعا برنامه‌ریزی درستی را برای این بازی‌ها نمی‌بینیم. سپاهان از این برنامه‌ریزی‌های نامطلوب در ابتدای مسابقه‌ها بیش از هر تیم دیگری ضرر دید چرا که تعداد بازیکنان ملی‌پوش ما بیش از سایر تیم‌ها بود و همین طور تغییراتی که در ترکیب تیم داشتیم، باعث شد تا برای کسب هماهنگی نیاز به فرصت کافی داشته باشیم اما این فرصت به دلیل اردوهای تیم ملی از دست ما رفت. اکنون که با گذشت 6 هفته از رقابت‌ها تقریبا در مرز هماهنگی نسبتا خوبی قرار گرفته‌ایم، متاسفانه تعطیلات دو هفته‌ای لیگ به دلیل اردوی تیم ملی دوباره به ضرر ما خواهد شد و می‌تواند ما را از هماهنگی فعلی دور کند. زمانی برنامه نداشتیم و همه در آرزوی یک برنامه منظم برای لیگ بودند اما حالا که برنامه داریم، بلاتکلیف‌تر از همه هستیم.»

  او ادامه می دهد:« چرا باید هر سه چهار روز یک بار مسابقه داشته باشیم؟! مگر برنامه‌ریزان نمی‌دانند که بازیکنان تا چه اندازه فشار زیادی را تحمل کرده و خسته می‌شوند؟! این شرایط باعث شده تا مربیان و بازیکنان بسیار اذیت شوند. ایران کشور کوچکی نیست و برخی تیم‌ها برای سفر به شهری بعضا مجبور می‌شوند دو، سه پرواز داشته باشند. واقعا این نوع برنامه‌ریزی به همه تیم‌ها خصوصا تیم ما که چندین بازیکن ملی‌پوش دارد، لطمه زیادی می‌زند.»

  به نقل از: خبرآنلاین
 • کانال تلگرام فان کلوب


  مرتبط:


  برچسب ها:
  قلعه نویی


  نظرات کاربران
  توجه: امکان ارسال نظر ، تنها برای اعضای سایت ممکن است. لطفاً وارد سایت شوید و یا عضو سایت شوید.
  هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.