Hi2 | های تو

امروز: چهارشنبه 22 ارديبهشت 1400 ، آخرین به روزرسانی سایت بيش از 5 سال قبل بوده است.

چراغ قوه زوم دار پلیس
ساعت طرح رولکس مارک walar
Avatar

سلام!
هنوز وارد سیستم نشده اید؟
یا عضو سایت نیستید؟

 • ارسال شده: بيش از 10 سال پیش در ورزشی ، تعداد نمايش: 4801
  فردوسی پور: آنقدر جریمه كردند كه قسط اول قرارداد كروش پرداخت بشه!

  فان کلوب: با اینکه ۳ روز از بازی جنجالی پرسپولیس و استیل آذین می گذرد و رای کمیته انضباطی نیز صادر شده همچنان حرف و حدیث ها و چالش ها بین اعضای دو تیم ادامه دارد. برنامه نود دیشب حول این بازی جنجالی گذشت.


  سوال پیامكی برنامه دیشب به لحظه جنجالی هفته سی ام اختصاص داشت. فردوسی پور از بینندگانش خواست تا احساسی رای ندهندو وی در ادامه گفت: نتیجه پیامك ها را هم دیر اعلام می كنیم كه تاثیری در آرای مردم نداشته باشد. سوال این هفته ۹۰ این بود : آیا كار پرسپولیسی ها درست بود؟

  به گزارش آفتاب ، قسمت اصلی و جنجالی برنامه دیشب در مورد حواشی بازی استیل آذین و پرسپولیس بود و زمانی آغاز شد که عادل حكم عجیب كمیته انضباطی را به چالش کشید. وی در مورد رای کمیته انضباطی گفت: این حكم بیشتر از همه به نفع فدراسیون بود كه نزدیك ۲۰۰ میلیون عایدش شد. معلوم هم نشد توی اون همه اتفاق، نورمحمدی چرا باید اینقدر سنگین محروم بشه؟ پرسپولیسی ها حق دارن به این رای اعتراض داشته باشن!

  در ادامه در نقد داوری بازی پرسپولیس و استیل آذین، ، استیل آذین یك پنالتی طلبكار شد.

  در خلال برنامه صحنه هایی از راه رفتن سوشا مكانی و قسمتهای از دعواهای بین بازیکنان پخش شد.

  پس از پخش این تصاویر فردوسی پور گفت: این همه بازیكن با هم گردگیری كردن، باز هم معلوم نشد نورمحمدی چرا اینجوری نقره داغ شد؟!

  فردوسی پور در مورد رای کمیته انضباطی و مبلغ جریمه ها با کنایه و شوخی های خاص خودش گفت: اینقدر جریمه كردن كه فدراسیون قسط اول قرارداد كی روش رو پرداخت كنه!

  نکته جالب توجه برنامه دیشب این بود که در یك حركت خودجوش همه موبایل های اعضای كمیته انضباطی خاموش بود. عادل در پی این اتفاق گفت: اگه حكم كمیته انضباطی بازی پاس همدان و راه آهن هم اعلام بشه، پول قسط دستیارهای كی روش هم درمیاد!

  در ادامه فنایی و هوشنگ نصیرزاده روی خط آمدند و هر یک در مورد اتفاقات این بازی نظر دادند. فنایی گفت : سوشا مكانی می خواسته وقت تلف كنه و دلیلی نداردجایزه ای به او تعلق گیرد.

  اما هوشنگ نصیرزاده نظری مخالف فنایی داشت. وی گفت: بازی فوتبال خارجی یه، قوانینش خارجی یه، مربی از خارج میاریم تیم ملی، فیرپلی هم اسمش خارجی یه، هم نحوه انجامش خارجی یه.... نصیرزاده میگه منطق دل خنك كردن و رو كم كردن درست نیست. استپ كردن دروازه بان، توانایی فنی یك بازیكنه نه نشونه تحقیر!

  نصیرزاده در ادامه بازی آرسنال و شفیلید ونزدی را مثال زد كه در آن بازی بازیكنان آرسنال فیرپلی را رعایت نكردن و ونگر درخواست كرد آن بازی تكرار بشه. نصیرزاده میگه از آقای گل جهان انتظار می رفت، آقای اخلاق جهان هم باشه. فردوسی پور هم در جواب نصیر زاده جمله ای از علی دایی نقل کرد كه وقتی رفتار بازیكن حریف جوانمردانه نیست، بازی جوانمردانه معنی ندارد!

  نصیرزاده در جواب عادل که گفته بود: استپ سینه كردن و خندیدن های سوشا مكانی روی اعصاب پرسپولیس ها بوده، گفت: ای كاش این جمله رو از شما نمی شنیدم! وی عابدزاده رو مثال زد كه استاد استپ سینه كردن بود یا محمد محمدی كه این كار رو انجام میدهد. نصیرزاده در ادامه گفت که بی دلیل داریم به رفتارهای سوشا مكانی بند می كنیم!

  تا اینجای برنامه نتایج نظرسنجی ۹۰ بدین صورت بود: ۶۷ درصد موافق هستن و ۳۳ درصد مخالف.

  با آمدن صادق درودگر روی خط فضای برنامه شکلی نو به خود گرفت. صادق درودگر پس از تعریف و تمجید از باشگاه استیل آذین به انتقاد از فنایی پرداخته و گفت: چرا به باشگاه ها توصیه می كند فیرپلی رو رعایت نكنن.... درودگر با زیركی نظر خود عادل رو درباره نظرسنجی پرسید و فردوسی پور نظر شخصی خود را که گزینه ۲ ( یعنی حركت پرسپولیسی ها درست نبوده)را اعلام کرد.

  پس از آن علی دایی روی خط برنامه آمد و توضیحاتی در مورد فیرپلی بیان کردو در ادامه گفت: فیرپلی یعنی جوانمردی در برابر جوانمردی. عالم و آدم دیدن كه سوشا مكانی وقت تلف می كرد. از كی تا حالا وقت تلف كردن شده فیر پلی؟ دایی معتقد بود این برنامه باید درسی باشه برای فیرپلی.

  علی دایی در ادامه راجع به صحبت های نصیرزاده گفت: او استقلالی است چون هند محمد محمدی رو توی بازی راه آهن، خطا تشخیص ندادو حرف های آخر مربی پرسپولیس درباره حكم كمیته انضباطی بود که از نظر وی کاملا ناعادلانه است.

  در ادامه ما کنایه های درودگر به علی دایی شروع شد. درودگر در جواب صحبت های دایی گفت: الحمدلله همه دكتر شدن، از راه دور می فهمن كی مصدوم بوده، كی نبوده؟ دست سوشا قدرت نداشت كه توپ رو دورتر بندازد!

  عادل در مورد انحلال تیم استیل آذین رو به درودگر گفت: خونه خاله نیست كه آقای هدایتی هر وقت بخواد تیم رو منحل كند. درودگر هم در جواب تنها توضیحاتی در مورد فوتبال دولتی ارایه داد.

  علی دایی در مورد نظر سنجی برنامه گفت: هركسی فوتبال می فهمد، باید گزینه ۱ رو انتخاب کند. فردوسی پور هم در جواب گفت: به اون ۳۳ درصد باید احترام گذاشت.

  جنگ مغلوبه بین دایی و درودگر همچنان ادامه داشت تا فردوسی پور با لفظ «استاد» از طرفین خداحافظی کرد . بحث پرسپولیس و استیل آذین در اینجا ختم شد بدون اینكه هیچ كدام از طرفین از موضع خودشون كوتاه بیایند.

  در ادامه مهدی مهدوی كیا روی خط نود آمد و در مورد اتفاقات بازی صحبت کرد. مهدوی کیا ضمن لبراز تاسف از اتفاقاتی كه در این بازی رخ داده از فردوسی پور كه گزارشگر بازی بود، پرسید آیا ما در طول بازی حركت ناجوانمردانه ای انجام دادیم؟ سپس در مورد صحنه دقیقه ۷۳ توضیح داد كه چگونه ضربه منصوری به صورتش اصابت کرده و تا دو روز صورتش درد داشته.

  مهدوی كیا در ادامه بیان کرد : به پرسپولیسی ها حق میدهم كه از موقعیتشون استفاده كنند. سوشا هم اشتباه بچگانه ای كرد كه بعد از مصدومیت، زود بلند شد. مهدی همچنین به گلایه از علی دایی پرداخت در مورد این حرف دایی که گفته بود« بازیكنان استیل آذین توی زمین راه میرن و توی این بازی، به آب و آتیش می زنن». عادل در مقام وكیل مدافع دایی، در جواب گفت: منظور علی دایی شما نبودی.

  مهدوی كیا ضمن ابراز ناراحتی از دایی گفت: در فوتبال حرفه ای، این حرفها زده نمیشود و بعد به یاد دایی آورد كه خودش با تیم بیله فلد به دسته دو سقوط كرد. خودش هم با بوخوم رفت پایین.... حرفهای مهدوی کیا بیانگر این بود که سقوط كردن یك تیم، به معنی كم كاری و بی غیرتی بازیكنان آن تیم نیست!

  مهدوی كیا معتقد بود همه جنجال ها از حركت اشپیتیم شروع شد كه ادای سوشا مكانی رو درآورد.وی گفت که اشپیتم یک بازیكن درجه ۵ خارجی است و وی ابراز تاسف کرد برای پرسپولیس و استقلال كه از این بازیكن های سطح پایین خارجی استفاده می كنند.

  مهدوی كیا از اینكه عادل به استیل آذین لقب «اف سی استیل هالیوود» و «اف سی بالیوود» داده، گله مند بود و رو به عادل گفت : گاهی از یك مجری فراتر می روی و به استیل آذین توهین می كنی. اما فردوسی پور در جواب مهدی گفت: در آلمان هم همین لقب رو به بایرن مونیخ دادن و این توهین نیست.

  علی دایی روی خط آمد و به دفاع از خود پرداخت. وی گفت: حرفی كه زدم یك «اصطلاح» بود. به نظر من دوندگی استیل آذین توی این بازی، نسبت به ۳ بازی قبلی شون خیلی بیشتر دوندگی داشتند. سپس علی دایی ار بچه های استیل آذین عذرخواهی کرد. و در آخر به انتقاد از مهدوی کیا پرداخت و گفت: ایشون هم نمی تونه بازیكن من رو درجه بندی كنه و بگه این درجه پنجه!

  و اما نظرسنجیها که در انتهای برنامه اعلام شد رکورد دریافت پیامك برنامه ۹۰ را شكست. در برنامه دیشب بیش از سه میلیون و دویست هزار پیامک به برنامه ارسال شده بود که نتیجه را همچنان ۶۷ به ۳۳ به نفع پرسپولیسی ها نشان می داد.

 • کانال تلگرام فان کلوب


  نظرات کاربران
  توجه: امکان ارسال نظر ، تنها برای اعضای سایت ممکن است. لطفاً وارد سایت شوید و یا عضو سایت شوید.
  هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.