Hi2 | های تو

امروز: پنجشنبه 23 ارديبهشت 1400 ، آخرین به روزرسانی سایت بيش از 5 سال قبل بوده است.

ساعت طرح رولکس مارک walar
چراغ قوه زوم دار پلیس
Avatar

سلام!
هنوز وارد سیستم نشده اید؟
یا عضو سایت نیستید؟

 • ارسال شده: بيش از 10 سال پیش در حوادث ، تعداد نمايش: 8287
  شهلا جاهد به دار آویخته شد
  فان کلوب: لحظاتی پیش شهلا جاهد پس از 3063 روز در حیاط زندان اوین به دار آویخته شد.

  به گزارش فارس، شهلا جاهد که به جرم قتل لاله سحرخیزان از سال 81 تا کنون زندانی شده و به قصاص محکوم شده بود سرانجام لحظاتی قبل به دار مجازات آویخته شد.

  حیاط زندان اوین لحظاتی قبل از طلوع آفتاب دهمین روز از سومین ماه از سومین فصل سال سرانجام پس از سال‌ها شاهد پیچیده شدن طناب دار به گردن شهلا جاهد شد.

  شهلا جاهد در 17تیر سال 81 به اتهام قتل لاله سحرخیزان همسر ناصر محمد خانی در این پرونده متهم شناخته شد و سرانجام پس از کش و قوس‌های فراوان حکم قصاص وی اجرا شد.

  در طول این سال‌ها جلسات متعددی برای حل و فصل این موضوع و همچنین اخذ رضایت از خانواده لیلا سحرخیزان برگزار شد اما به گفته جابری قاضی واحد اجرای احکام شهلا جاهد خودش کمکی به پرونده خودش نکرد.

  عبدالصمد خرمشاهی وکیل شهلا جاهد صبح امروز در جمع خبرنگاران، گفت: شهلا جاهد در آخرین لحظات گریه کرد و با التماس و خواهش خواست او را ببخشند.

  وی ادامه داد: شهلا جاهد در لحظه اعدام دعا می‌خواند و همچنان به گریه و التماس ادامه می‌داد.

  وکیل جاهد گفت: مسئولان قضایی حاضر در حیاط زندان اوین تلاش زیادی برای برقراری صلح و سازش انجام دادند امام این تلاش‌ها به نتیجه نرسید.
 • کانال تلگرام فان کلوب


  نظرات کاربران
  توجه: امکان ارسال نظر ، تنها برای اعضای سایت ممکن است. لطفاً وارد سایت شوید و یا عضو سایت شوید.
  آوا بيش از 10 سال قبل گفت:
  اقای ناصر محمد خانی کجاست ؟؟؟ چرا اون محاکمه نشد ؟؟؟؟ ایا واقعا شهلا توی این ماجرا مقصر بود فقط باید اون مجازات میشد اونهم اعدام ؟؟؟
  مختار بيش از 10 سال قبل گفت:
  فساد نه شاخ داره نه دم. آره بايستي معلوم ميشد كه اين خانم در زندگي آقاي محمدخاني چه مي كرد؟آيامحمدخاني خواسته ياناخواسته درقتل لاله نقشي نداشت وبه مجازات رسيد؟