Hi2 | های تو

امروز: پنجشنبه 23 ارديبهشت 1400 ، آخرین به روزرسانی سایت بيش از 5 سال قبل بوده است.

چراغ قوه زوم دار پلیس
ساعت طرح رولکس مارک walar
Avatar

سلام!
هنوز وارد سیستم نشده اید؟
یا عضو سایت نیستید؟

 • ارسال شده: بيش از 10 سال پیش در سیاسی ، تعداد نمايش: 4702
  سایت رسمی موسوی: دروغ گفتیم

  فان کلوب: با وجود اصرار چند روز جریان آشوبگر و محافل بیگانه بر خبر کذب انتقال موسوی و کروبی به زندان حشمتیه، سایت رسمی موسوی اذعان کرد که خبرش درباره زندانی شدن موسوی و کروبی دروغ بوده است.


  پس از حتمی شدن شکست برنامه آشوب اسرائیلی روز 10 اسفند، رسانه های حامی آشوب از حدود 24 ساعت پیش از زمان قرار اعلام شده، با انتشار گسترده خبر انتقال موسوی و کروبی به زندان حشمتیه سعی در تحریک فتنه گران و لااقل زمینه سازی برای ایجاد آشوبی کوچک را داشتند.

  در این راستا بود سایت رسمی میرحسین موسوی مدعی شد میرحسین موسوی و مهدی کروبی دستگیر و به زندان حشمتیه منتقل شده اند. این خبر بلافاصله با پوشش گسترده رسانه های ضد انقلاب و غربی همراه شد.

  هرچند آشوبگران خبر دستگیری سران فتنه را عمیقا باور کرده بودند اما ناظران جز "خیابان های آرام تهران"، "مردم در حال خرید نوروزی" و البته چند تجمع 10، 20 نفره صحنه ای را مشاهده نکردند؛ واقعیتی که سومین شکست آشوب های اسرائیلی پس از 25 بهمن و اول اسفند را رقم زد.

  در واقع روشن شد که تمام زور رسانه ای و خیابانی جریان فتنه در داخل و خارج از کشور آن هم با یقین به دستگیری میرحسین موسوی و مهدی کروبی، فقط تعدادی تجمع 10، 20 نفره بود؛ واقعیتی که برای آشوب طلبان داخلی و طراحان خارجی ناآرامی ها بسیار سنگین و زجرآور توصیف شد.

  تکذیب دادستان ها

  البته همان روز، حجت الاسلام اژه ای، دادستان کل کشور شایعه دستگیری و حبس سران ضدانقلاب فتنه در زندان حشمتیه را تکذیب کرد و گفت: این شایعه کذب محض است و این افراد در منازل خود هستند ولی محدودیت‌هایی در ارتباطات آنها اعمال شده است.

  عصر امروز هم، دولت‌آبادی، دادستان تهران، در کنفرانسی خبری اش در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه پس از اظهارات دادستان تهران مبنی بر قطع ارتباط موسوی و کروبی و حضور آنها در خانه‌هایشان، خانواده آنها این موضوع را رد کرده‌اند و بار دیگر موضوع بازداشت آنها را مطرح کرده‌اند، گفت: رسانه‌ها باید به صحبتی که دادستان تهران مطرح می‌کند توجه کنند.

  وی گفت: ادعای این افراد کذب محض است و آنها به همراه همسرانشان در خانه‌هایشان هستند.

  اذعان به دروغگویی

  اما با وجود اصرار چند روز جریان آشوبگر و محافل بیگانه بر این خبر کذب و سعی در بهره برداری تبلیغاتی از آن، سایت رسمی موسوی ساعتی پیش اذعان کرد که خبرش درباره زندانی شدن موسوی و کروبی دروغ بوده است.

  کلمه در گزارشی نوشت: تحقیق و بررسی کلمه مشخص کرد آقای موسوی و خانم رهنورد در بازداشت خانگی به سر می برند.

  این سایت در توجیه علت انتشار خبر کذب انتقال موسوی و کروبی و خانواده هایشان به زندان حشمتیه هم عنوان کرد: در روزهای گذشته با توجه به  انکار و ابهام  مسوولین در اطلاع رسانی، با پیگیری زیاد،  خبری به کلمه مبنی بر انتقال موسوی و رهنورد به  پادگان حشمتیه  رسید که بر  مبنای آن و نیز به دلیل برخی اخبار نگران کننده دیگر اقدام به اطلاع رسانی صورت گرفت. اما با  ادامه تحقیقات کلمه در روزهای اخیر  مشخص شد خانم رهنورد و آقای موسوی  تا لحظه تنظیم خبر در بازداشت خانگی  به سر می برند که  بدینوسیله خبر انتقال و از منزل به  بازداشتگاه تصحیح و از  مخاطبان محترم عذر خواهی می شود.

 • کانال تلگرام فان کلوب


  نظرات کاربران
  توجه: امکان ارسال نظر ، تنها برای اعضای سایت ممکن است. لطفاً وارد سایت شوید و یا عضو سایت شوید.
  هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.