Hi2 | های تو

امروز: يکشنبه 26 ارديبهشت 1400 ، آخرین به روزرسانی سایت بيش از 5 سال قبل بوده است.

چراغ قوه زوم دار پلیس
ساعت طرح رولکس مارک walar
Avatar

سلام!
هنوز وارد سیستم نشده اید؟
یا عضو سایت نیستید؟

 • ارسال شده: بيش از 10 سال پیش در سیاسی ، تعداد نمايش: 4739
  فان کلوب: این مداح با اشاره به حوادث عاشورای سال گذشته گفت: وقتی مطلع شدم که فتنه‌گران چنین جسارتی کردند، خطاب به عزاداران گفتم سینه‌زنی نکنید، سینه‌زنی را تمام کنید، پرچم حسین آتش گرفته است.

  سعید حدادیان مدرس دانشگاه و مداح اهل بیت که فراکسیون انقلاب اسلامی روز گذشته از او به عنوان نخبه بصیرت‌بخش در فتنه 88 تقدیر کرد، در گفت‌و‌گو با فارس، حماسه 9 دی را روز پایانی ‌جریان فتنه دانست و گفت: حماسه 9 دی عرفه انقلاب اسلامی بود.

  وی با بیان اینکه خشم و نفرت مردم از فتنه‌گران در 9 دی به اوج خود رسیده بود، افزود: به عنوان کسی که همواره برای امام حسین (ع) نوکری می‌کنم، هیچ‌گاه باور نمی‌کردم روزی در جمهوری اسلامی ایران پرچم حسین (ع) آتش بگیرد البته مردم ایران هم چنین تصوری نمی‌کردند.

  این مداح اهل بیت با اشاره به اهانت فتنه‌گران به پرچم مقدس اباعبدالله حسین (ع) گفت: روز عاشورای سال گذشته در حال عزاداری بودیم و باور نمی‌کردیم که فتنه‌گران قصد داشته باشند‌ حرمت عاشورا را لکه‌دار کنند اما وقتی مطلع شدم که فتنه‌گران چنین جسارتی کردند، خطاب به عزاداران گفتم سینه‌زنی نکنید، سینه‌زنی را تمام کنید، پرچم حسین آتش گرفته است.
 • کانال تلگرام فان کلوب
  برچسب ها:
  حدادیان , سینه زنی , آتش


  نظرات کاربران
  توجه: امکان ارسال نظر ، تنها برای اعضای سایت ممکن است. لطفاً وارد سایت شوید و یا عضو سایت شوید.
  هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.