Hi2 | های تو

امروز: چهارشنبه 22 ارديبهشت 1400 ، آخرین به روزرسانی سایت بيش از 5 سال قبل بوده است.

ساعت طرح رولکس مارک walar
چراغ قوه زوم دار پلیس
Avatar

سلام!
هنوز وارد سیستم نشده اید؟
یا عضو سایت نیستید؟

 • ارسال شده: بيش از 10 سال پیش در بین الملل ، تعداد نمايش: 3528

  فان کلوب: دبیر کل اتحادیه کارگری فلسطین تصریح کرده است که سران رژیم صهیونیستی در ادامه سیاست خصمانه خود، برای مبتلا کردن کارگران فلسطینی شاغل در مناطق اشغالی به بیماری ایدز، ۱۵۰ دختر ناقل این ویروس را از روسیه به فلسطین اشغالی وارد کرده‌اند.


  به گزارش مشرق به نقل از العالم، " شاهر سعد"،‌ دبیر کل اتحادیه کارگری فلسطین گفت: اخباری در دست داریم که نشان می‌دهد رژیم صهیونیستی برای مبتلا کردن کارگران فلسطینی شاغل در مناطق اشغالی ، به بیماری ایدز ؛ ۱۵۰ دختر ناقل این بیماری را از روسیه به اسراییل آورده است و ما در حال بررسی و صحت این اخبار هستیم.

  وی افزود: این موضوع بسیار مهم و خطرناک است و نمی‌توان در قبال آن سکوت کرد و اگر صحت آن اثبات شود ، اتحادیه سندیکاهای کارگری فلسطین به سازمان بین‌المللی کار و سازمان‌های حقوق بشری و در صورت لزوم به دادگاه بین المللی لاهه شکایت خواهد کرد.

  شاهر سعد با بیان اینکه قصد صهیونیست‌ها از به کارگیری این دختران آلوده ، مبتلا کردن کارگران فلسطینی است که در مناطق اشغالی داخل خط سبز به مدت چندین روز برای کار باقی می‌مانند، خاطر نشان کرد : هیچ نگرانی برای کارگران فلسطینی در این خصوص وجود ندارد، زیرا کارگران فلسطینی به اصول و ارزش‌های ملی و اسلامی خود پایبندند و فقط برای کار به مناطق اسراییلی می‌روند و تنها دغدغه آنان تامین قوت روزانه است و به مسائل حاشیه‌ای هیچ اهمیتی نمی‌دهند.

  منابع رسانه‌ای پیش از این خبر داده بودند که نیروهای امنیتی روسیه موفق شدند سه تن را دستگیر کنند که نفر اول دلالی روسی‌الاصل بود که ماموریت او یافتن دختران آلوده به بیماری ایدز برای رساندن آنها به شخص دوم بود. شخص دوم یک اسراییلی و مسوول سازمان موساد است و ماموریت او اعزام این دختران به اسراییل در چارچوب فعالیت سازمان موساد بود.

  بر پایه این گزارش این دختران پس از رسیدن به اسراییل موظف می‌شدند که به محل کار کارگران فلسطینی در مناطق اسراییلی بروند تا با فریب، آنان را به بیماری ایدز مبتلا کنند.

 • کانال تلگرام فان کلوب


  نظرات کاربران
  توجه: امکان ارسال نظر ، تنها برای اعضای سایت ممکن است. لطفاً وارد سایت شوید و یا عضو سایت شوید.
  هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.